תוספת נפח שפתיים

 
 
 
צרו קשר עם ד"ר שופאני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הקדמה

 
 
 
עיבוי, מילוי שפתיים הינה פעולה שבאמצעותה נותנים יותר נפח לשפתיים, הפעולה נותנת תוצאות מצוינות והשיטה כרוכה בהצלחה גדולה. ההצלחה נובעת מפשטות הטיפול והתוצאות המידיות עם תופעות לוואי קלות ואחוזי סיבוכים נמוך. הפעולה ניתנת לביצוע במסגרת טיפולי המרפאה והיא ניתנת לביצוע ללא הרדמה או תחת הרדמה מקומית.

לפגישה לפני הטיפול יש חשיבות גדולה, בפגישה ד"ר שופאני בודק את צורת ומראה השפתיים, במיוחד הסימטריה בין הצדדים, ובנוסף מנסה להבין מהמטופלת מה הרצון שלה לגבי צורת השפתיים אותה היא מעוניינת.
 

שיטות הטיפול:

 
ניתן לחלק את העיבוי של השפתיים לכמה דרגות:

- הדגשת גבול השפה, בטיפול הזה מוזרקת כמות קטנה של חומר מילוי לקצה השפה, אזור המעבר בין העור לרירית. בעת הזרקת החומר, האזור הופך להיות מודגש ונותן בליטה קדמית של השפה אשר בסופו של דבר ניתן לראות גבול שפה מודגש.

- תוספת נפח לשפה, בטיפול הזה יש למטופלת רצון להגדיל את הנפח ולעבות את השפתיים. במקרה הזה החומר מוזרק לתוך השפה עצמה כדי להגדיל מהנפח שלה ולמלות אותה.

לצורך עיבוי השפתיים, ד"ר שופאני משתמש בחומרי מילוי נספגים אשר מבוססים על חומרים טבעיים שקיימים בגוף, לכן הגוף מזהה אותם ומסוגל לפרק אותם בתהליכים טבעיים. זאת הסיבה שהחומרים אלו לא מחייבים ביצוע מבחן רגישות והחומרים אלו כמעט ולא גורמים לתגובות אלרגיות, והסכנה לזיהומים בהזרקות כאלה הינה נמוכים ביותר.

חומר המילוי הנפוץ הינו החומר הינו חומצה היאלורונית, החומר מצוי בהרבה מוצרים, אני משתמש במוצרים של חברת רסטלין ואלה מסוגלים לתת תוצאות משביעות רצון.
 
 
 
 
 

הטיפול

 
מילוי השפתיים מתבצע במסגרת טיפול במרפאה ובדרך כלל במפגש אחד החומר מוזרק לשפה והפעולה ניתנת לביצוע ללא הרדמה או תחת הרדמה מקומית.
 

תופעות לוואי

 
אחת מתופעות הלוואי הנפוצות בטיפולים בפעולת העיבוי של השפתיים היא תופעת הנפיחות בשפה אשר בדרך כלל מופיעה יום למחרת הטיפול ונמשכת בדרך כלל יומיים או שלושה.
 

סיכום

 
הטיפול מוצלח מאוד והתוצאה הסופית מתקבלת לאחר שבוע עד 10 ימים לאחר היעלמות מוחלטת של הבצקת והנפיחות הנגרמת בעקבות הפעולה עצמה. ביומיים הראשונים לאחר הטיפול ההמלצה היא להימנע ממאכלים חמים וקשים ובכדי לא להחמיר מהנפיחות שמופיעה בעקבות ההזרקה.
 
דר שופאני הזרקות בוטוקס