תוספת נפח לחיים

 
 
 
צרו קשר עם ד"ר שופאני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הקדמה

 
 
 
תהליך ההזדקנות בפנים כולל איבוד נפח, רפיון העור והשרירים. אובדן הנפח בפנים הינו בדרך כלל תהליך שנרכש עם השנים ונובע מהעובדה שתאי השומן מאבדים מהנפח שלהם ונוטים לצנוח למקומות אחרים בפנים.

הטיפול הבסיסי בשינויים בעור הפנים הנובעים מהזדקנות הינו על ידי מתיחת פנים. בניתוח מותחים את העור וכמוכן מחזירים נפח לאזורים שהשומן בהם צנח או אבד מנפחו. חוסר נפח בלחיים הינו גם כן מצב מולד וטבעי שאנשים אין להם עצמות לחיים בולטות. כל תוספת נפח ללחיים בה כדי לתת תחושה של צעירות.
 

שיטות למילוי לחיים

 
  1. שימוש במשתל, השיטה נפוצה ומקובלת ובה מוסיפים משתל לאזור הלחיים בניתוח. הניתוח מבוצע דרך חלל הפה ובו מחדירים שתל אשר עשוי מחומר סינטטי מעל עצם הלחיים וגורם למילוי החיים בפנים.
  2. חומרי מילוי, השיטה הפכה להיות מאוד נפוצה בשנים האחרונות, ובה מחדירים חומר מילוי לאזור הלחיים. הפעולה מבוצעת במסגרת המרפאה ומסוגלת לתת תוצאות טבעיות, מוצלחות ומידיות.
  3. השתלת שומן, השיטה נמצאת בשימוש בשנים האחרונות, את השומן קוצרים ממקום בגוף באזור הירכיים, הבטן או העכוז ואת השומן מזריקים לאזור הלחיים.
 
 
 
 
 
ד"ר שופאני מבצע במרפאתו מילוי ללחיים על ידי שימוש בחומרי מילוי, יתרונות רבים יש לשיטה זו והיא:
  • הזמינות של החומר אשר שלא צריך לקצור אותו מהגוף.
  • היעילות והאמנות של חומרי המילוי, ד"ר שופאני משתמש במוצרים של חברת רסטלין – RESTYLNE והחומרים זוכים לאשורים של הרשויות לבריאות בארץ ובעולם.
  • השימוש בחומרי המילוי מאפשר קבלת תוצאות מידיות.
  • הפעולה מבוצעת במסגרת המרפאה ודורשת זמן קצר.
  • אחוז הסיבוכים נמוך .
 

סיכום

 
כיום מבוצעים הטיפולים של מילוי הלחיים על ידי שימוש בחמורי מילוי במרפאתו של ד"ר שופאני עם תוצאות מצוינות ושביעות רצון גבוה מאוד של המטופלים.

ד"ר שופאני ממליץ על שימוש בחומרים נמסים אשר בדרך כלל השפעתם נמשכת לתקופה של 12-14 חודשים. הטיפול נחשב קל ומקובל על ידי המטופלים וזוכה לשביעות רצון גבוה מאוד.